Witaj na moim blogu o fotografii ślubnej i nie tylko 🙂

Fotografia ślubna to moja pasja i zajawka, dlatego postanowiłem stworzyć blog, gdzie będę dzielił się swoimi doświadczeniami z pracy jako fotograf. Chciałbym też poruszyć kwestie organizacji ślubów, bo wiem, że wielu z Was, którzy trafiacie na moją stronę jest na etapie planowania ślubu.

Okres przygotowań i organizacji ślubu i wesela, to świetny czas, ale wymaga przemyślenia i zaplanowania wielu szczegółów. Jako fotograf widziałem już wiele ślubów i chciałbym podzielić się swoją wiedzą. Zajmę się tematami od kwestii planowania, harmonogramów, przez kwestie umów i zapisów z nimi związanymi, aż po rzeczy wydaje się błahe. Kto z Was z pamięci mi odpowie, na którą nogę zakładamy podwiązkę lub po której stronie wchodzi do kościoła Pan Młody i Pani młoda? Takie pytania często kierujecie do mnie w dniu ślubu, dlatego postaram się wyjaśnić Wam te niuanse wcześniej. Mam nadzieję, że informacje, które będę tu publikował pomogą Wam dopiąć wszystko na ostatni guzik, żebyście mogli w tym wyjątkowym dniu skupić się tylko na przeżywaniu tych pięknych chwil i zabawie 🙂

Jestem już trochę przygotowanym, materiały i tematy na blog zbieram już o dłuższego czasu. Ruszam pełną parą i udostępnię kilka wpisów na początek. Postaram się też publikować systematycznie, plan to jeden post w tygodniu, ale nie mogę obiecać, że w sezonie ślubnym to mi się uda. Jeśli chcielibyście, żebym wprowadził możliwość subskrypcji newslettera na skrzynkę e-mail, dajcie znać w komentarzu do tego wpisu.

Poza kwestiami organizacji uroczystości od czasu do czasu postaram się publikować wybrane reportaże z zarejestrowanych przeze mnie uroczystości oraz ciekawe trendy w branży ślubnej, pomysły na dekoracje i dodatkowe atrakcje weselne.

Jeśli jest jakiś temat, który szczególnie Was interesuje, dajcie znać w komentarzu, przygotuję wpis o tej tematyce.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top